Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
Beltone HearMax En gelişmiş uygulamamız ücretsiz olarak indirilebilir ve en yeni işitme cihazı modellerimizin çoğuyla eşleşir.
Tinnitus Calmer Beyninizin dikkatini dağıtarak kulak çınlamanızı sakinleştirmek için ses terapisi ve gevşeme egzersizlerinin bir kombinasyonunu sunar.
Beltone HearPlus Beltone Legend™, Beltone First™ ve Beltone Boost™ cihazınızı iPhone veya Samsung Galaxy® cihazınızdan kontrol eder.
Kablosuz aksesuarlarımızı keşfedin
Beltone myPAL Mikro ve Pro
Beltone Tv Bağlantısı 2
Beltone Uzaktan kumandalar
Beltone Telefon Bağlantısı 2

Beltone myPAL Mikro ve Pro

Yüz yüze olmayan iletişim, işitme cihazı olsun ya da olmasın herkes için zor olabilir. Beltone myPAL, duymak istediğiniz kişiye teslim ettiğiniz küçük, taşınabilir bir mikrofondur. Gürültülü ortamlarda bile sesi net bir şekilde yakalar ve doğrudan işitme cihazlarınıza aktararak konuşmayı veya eğlenceyi size daha da yakınlaştırır. Bu kadar basit.

Beltone TV Bağlantısı 2

Beltone Line TV Link 2 ile, kendi tercih ettiğiniz ses seviyesinde TV’nizden veya diğer herhangi bir ses cihazından gelen net sesin keyfini çıkarabilir ve yine de etrafınızdaki sohbetlere katılabilirsiniz. Hemen hemen tüm ses cihazlarına doğrudan bağlanır: TV’ler, müzik setleri veya bilgisayarlar ve eğlenceyi doğrudan işitme cihazlarınıza iletir.

Beltone Uzaktan Kumanda 2

Sezgisel Beltone Remote Control 2 işitmeyi kolaylaştırır. Bir veya her iki işitme cihazında ses seviyesini ayarlayabilir, programları değiştirebilir veya TV, radyo, myPAL veya PC’nizden aktarılan sesler arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. İstediğiniz her şeyi duyduğunuzdan emin olmak için çevrenizdeki sesler ile akış sesi arasındaki dengeyi bile ayarlayabilirsiniz. Ve geniş LCD ekran, programlarınızı, ses düzeyinizi ve pil seviyenizi bir bakışta gösterir.

Beltone Uzaktan Kumanda

Nasıl duyacağınızı seçmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yeni ve sezgisel Beltone Uzaktan Kumanda ile işitme cihazlarınızın ses seviyesini gizlice ayarlayabilir ve bakmadan programları değiştirebilirsiniz. Aksesuar süper dokunsaldır, böylece tek dokunuşla kolayca yolunuzu hissedebilir ve değişiklik yapabilirsiniz. Değişiklikleri gizlice veya açıkta yapın – her iki şekilde de kontrol sizde.

Beltone Telefon Bağlantısı 2

Phone Link 2 ile, telefonunuz cebinizde veya çantanızdayken bile telefonun çaldığını doğrudan işitme cihazlarınızda duyabilir ve eller serbest konuşabilirsiniz.

Phone Link 2, telefonda olsanız da olmasanız da, işitme cihazının ses seviyesini ayarlamak veya çevresel programlarınızı değiştirmek için bir uzaktan kumanda işlevi görür. Ve Beltone SmartRemote uygulaması, bir iPhone® veya Android™ telefonu gizli, tam işlevli bir uzaktan kumandaya dönüştürmek için Phone Link 2 ile birlikte çalışır.