Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Beltone Amaze™

  • Her ortamda daha net, daha dolgun ve zengin bir işitme deneyimi 
  • Sizi hayatınıza bağlı tutmak için bağlantı, akış ve şarj edilebilirlik
  • Evinizin rahatlığında bile özel destek
  • Tüm işitme cihazı stillerinde ve birçok renkte mevcuttur

Beltone Amaze Şarj Aleti İşitme cihazlarında Şarj devri

Tek kullanımlık piller artık tarih oluyor. Beltone Amaze’in entegre lityum-iyon bataryası sayesinde artık pil değiştirmenize gerek kalmayacak. Sektörün kullanımı en kolay, taşınabilir şarj aletiyle, her güne enerjiniz dopdolu başlayın. Tamamen şarj olduğunda Beltone Amaze size 30 saate varan kullanım sağlar. Şarj işlemi çok basittir; gece cihazlarınızı şarj aletine yerleştirdiğinizde, sabah hazır bulursunuz. Şarj etmeyi unutursanız da sorun değil; sadece yarım saat şarj ederek de Beltone Amaze cihazınızı 8 saat kullanabilirsiniz.
Yeni mikro işlemciyle Doğal ses
Beltone’un en yeni ve hızlı mikro işlemci teknolojisine sahip Beltone Amaze ile, her ortamda daha net, daha dolgun ve zengin bir işitme deneyimi yaşayabilirsiniz. Bir film seyrederken maceranın içindeymiş gibi hissetmeye, tiyatro ve canlı müzik performanslarının zengin dokusuna ve derin tınısına kendinizi kaptırmaya hazırlanın. Beltone Amaze’in ses kalitesini bu kadar özel kılan ne?

İnanılmaz bağlantı seçenekleri

Cep telefonu, tablet gibi aygıtlardan Beltone Amaze işitme cihazlarınıza berrak ses akışı ve kişiselleştirilmiş kontrol imkanının tadını çıkarın. Cep telefonunuzda çalan müziği ya da çağrıları doğrudan işitme cihazlarınızda dinleyin. Elinizde işitme cihazlarınıza götürmeye gerek kalmadan da cihazlarınızı kolayca yönetebilirsiniz. Beltone HearMaxTM uygulama ile, cep telefonunuzun ekranına sadece birkaç dokunuşla cihazlarınızın programını değiştirebilir, ses düzeyini ayarlayabilir, pil düzeyini kontrol edebilir ve hatta konuşma odağını değiştirebilirsiniz.. Hepsi akıllı telefonunuz üzerinden!

Kişiselleştirilmiş işitme hizmeti

İşitme cihazlarınıza alışmanız zaman alabilir ve işitsel ihtiyaçlarınız da zaman içinde değişebilir. Beltone Remote Care, işitme uzmanınızla daha yakın iletişimde olmanızı sağlayarak, gerektiğinde cihaz ayarlarınızla ilgili işitme merkezine gelmeden de destek almanıza imkan tanır. Bunun için tek yapmanız gereken Beltone HearMax uygulamasından işitme uzmanınıza istek göndermektir. Uzmanınız isteğiniz üzerine yeni ayarlarınızı telefonunuza gönderir.

Beltone Remote Care ile, desteğin bir dokunuş uzaklıkta olduğunu bilmenin güvenini hissedecek ve size kazandıracağı zamanı başka şeylerle değerlendirebileceksiniz.

Şık tasarımlar & modeller

Beltone Amaze küçük ve göze çarpmayan iki farklı RIE (hoparlörü kanal içinde) modele sahiptir:

  • Şarj edilebilir model: entegre lityum-iyon bataryaya sahip, ödüllü ve çok sevilen RIE 63 modeli
  • Pille kullanılan model: 13 numara pille çalışır, telefon gibi aygıtlardan ses aktarımında önceki nesil işitme cihazlarına göre %25 daha verimli