Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Beltone Imagine™

 • Sesleri doğal işitmede olduğu gibi iletmek için kendi özgün kulak yapınızı kullanır.
 • Her adımda yanınızda olan kişiselleştirilmiş destek
 • Sizi hayata bağlı tutmak için bağlantı, akış ve şarj edilebilirlik
 • Evinizin rahatlığında bile özel destek
 • Yepyeni tasarımlar ile yaşam tarzınıza ve size uygun renk seçenekleri

Gerçekten size özel tek işitme cihazı Size özel işitme deneyimi

Bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlandı

Size Özel Ses

Sesleri doğal işitmede olduğu gibi iletmek için kendi özgün kulak yapınızı kullanır.

Size Özel Bağlantı

Birinci sınıf teknolojiyle dünyaya bağlı kalın.

Size Özel Hizmet

Her adımınızda yanınızda olan kişiselleştirilmiş hizmetten yararlanın.

Size Özel Tasarım

Yaşam tarzınıza uyacak yepyeni tasarım, renkler ve özelliklere sahip.

Kişiye Özel Ses

M&RIE* ile mümkün olan gerçek anlamda kişiselleştirilmiş ilk işitme deneyimiyle tanışın

*(Mikrofon & Kulak içi hoparlör) M&RIE’ye, yani kulak içi hoparlör ve mikrofona, ilaveten iki direksiyonel mikrofon ile toplamda 3 mikrofona sahip tam özellikli işitme cihazı. Dünyanın ilk gerçek anlamda kişiye özel işitme deneyimi.

Devrim niteliğindeki teknolojiden yararlanın

İşitme alanındaki yeniliklerimizi bir üst seviyeye taşımak için kendimize meydan okuduk ve gerçekten çığır açan bir ürün yarattık. Devrim niteliğindeki işitme teknolojimiz, Mikrofon & Kulak içi hoparlörlü işitme çözümü (M&RIE), bugüne kadarki en doğal sesi filtreler ve sunar. M&RIE, eşi benzeri olmayan bir işitme çözümüdür. Sesleri doğal şekilde olduğu gibi aktarmak için kendinize özgü kulak kepçenizin sesleri toplama becerisini kullanır.

Doğanıza uygun duyun

Yepyeni M&RIE tasarımı, aynı anda birden fazla sesi işlemlemenize ve neyi dinlemek istediğinize kolayca karar vermenizi sağlar, tıpkı doğal işitmede olduğu gibi.

Sosyal ortamlarda etkileşimde kalmanız ve sohbetlerin keyfini çıkarmanız sizin için artık daha kolay.

Bu (hızlı) sesli demo ile M&RIE ve CrossLink Direksiyonalite 3’ü çalışırken duyun. Oynat’a basmanız yeterli.

Doğanıza uygun duyun

Yepyeni M&RIE tasarımı, aynı anda birden fazla sesi işlemlemenize ve neyi dinlemek istediğinize kolayca karar vermenizi sağlar, tıpkı doğal işitmede olduğu gibi.

Sosyal ortamlarda etkileşimde kalmanız ve sohbetlerin keyfini çıkarmanız sizin için artık daha kolay.

Bu (hızlı) sesli demo ile M&RIE ve CrossLink Direksiyonalite 3’ü çalışırken duyun. Oynat’a basmanız yeterli.

Rüzgar gürültüsünde bile konuşma netliği

Kulağınızdaki mikrofon, aşırı rüzgar gürültüsü olmadan konuşma dahil çevrenizdeki seslerin keyfini çıkarmanızı sağlar.


Her türlü ortamda güven

Devrim niteliğindeki yeni işitme teknolojimiz; Mikrofon ve Kulak İçi Hoparlörlü (M&RIE) işitme çözümümüz, aynı anda birden fazla sesi zahmetsizce işleyerek şimdiye kadarki en doğal sesi filtreler ve sunar. Üstün ses kalitesi ile, çevrenizi tam olarak anlamanızı ve hatta konuşmaları daha iyi tanımanızı sağlar.


Doğal bir yaklaşım seçin

Yepyeni M&RIE özelliği, sesi tıpkı doğal şekilde olduğu gibi toplamak için her bireyin kendine özgü kulak şekliyle çalışır. Beyninize ulaşan ses sadece size özel olarak filtrelenir, çevrenizdeki farklı sesleri tanımlamanızı ve ayırmanızı kolaylaştırır, böylece her sohbet kolay ve keyifli olur.

Size Özel Bağlantı

Sevdiğiniz aktivitelerle meşgul olun

Beltone HearMax uygulaması Beltone Imagine kullananlar için kolay bir uygulamadır. Doğrudan iPhone, iPad, iPod touch, Apple Watch veya Android™ cihazlarınızdan ses seviyesini kolayca kontrol edebilir ve programları, gürültü azaltmayı, konuşma odağını ve daha fazlasını ayarlayabilirsiniz. Uygulamayı App Store veya Google Play’den ücretsiz olarak indirin ve istediğiniz ses ayarını istediğiniz gibi yönetmeye başlayın.

iOS ve Android aygıtlardan doğrudan ses akışı

Beltone Imagine’ın uyum yeteneği ve bağlantı gecikmelerini ortadan kaldıran yükseltilmiş miksajlı ses akışımızla tüm favori servislerinizi, akışlı telefon görüşmelerinizi, GPS, internet radyosunu, müzik, podcast’leri ve sesli kitapları doğrudan aktarabilme yeteneği ile yeniden güçlenmiş ve özgür hissedeceksiniz.

Bağlanmanın sayısız yolu

Beltone Imagine’in çoklu bağlantı özellikleri, en sevdiğiniz eğlence ve iletişim teknolojilerinin tümüne bağlı kalmanızı sağlar. Kişiselleştirilmiş bir dinleme deneyiminin keyfini çıkarmanın ekstra yollarını sunan bir dizi kablosuz aksesuar arasından seçim yapın.


Beltone Doğrudan Televizyon Bağlantısı 2

Kesintisiz eğlence ve kristal netliğinde bir dinleme deneyimi için herhangi bir televizyonun sesini doğrudan işitme cihazlarına aktarır.


Beltone Doğrudan Telefon Bağlantısı

Kolay, kesintisiz telefon görüşmeleri için eller serbest telefon görüşmelerinin keyfini çıkarın ve konuşmaları Bluetooth kablosuz hizmetleri aracılığıyla doğrudan işitme cihazlarınıza aktarın.


Beltone Doğrudan Uzaktan Kumanda ve Uzaktan Kumanda 2

Elinizdeki bu kumandalardan biriyle, ses seviyesini ayarlayabilir, TV, radyo, bilgisayar vb. için işitme cihazı programlarını değiştirebilirsiniz. Hızlı ve kolay.


Beltone myPal Pro ve Beltone myPal Micro:

Bu aksesuarları arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız, aileniz giysilerine takarak kullanabilir. Konum ne olursa olsun, konuşmaları daha net ve tam olarak anlamanızı sağlar.

Size Özel Tasarım

Estetiği ve konforu önemli ölçüde artıran ve bugüne kadarki en göze çarpmayan çözüm olan yepyeni bir tasarım yarattık. Cihaz kulağınıza rahatça oturur, kullanımı kolaydır ve taşıması daha da kolaydır. Beltone Imagine işitme cihazlarının şarj edilebilir ve şarj edilmeyen modelleri mevcuttur. Hangi modelin yaşam tarzınıza uyum sağlayacağı konusunda işitme uzmanınıza danışın.

Şarj Edilebilirlik

Şarjınız Bitmesin

Beltone Imagine, ihtiyaçlarınıza, tercihlerinize ve yaşam tarzınıza uyum sağlamak için iki tür şık ve yüksek performanslı şarj cihazı sunar. Şarj cihazları, seyahat için ideal olan taşınabilir ve koruyucu çantası ile de kullanılabilir.

Yardım parmaklarınızın ucunda

Premium Şarj Aleti

 • Dahili bataryası sayesinde üç defa tam şarj edebilir
 • Temazsız şekilde şarj olur
 • İki LED ışığı vardır
  • Şarj cihazının durumunu gösteren (arkada)
  • İşitme cihazının durumunu gösteren (önde)

Standart Şarj Aleti

 • Elektrik prizine bağlandığında cihazı şarj eder
 • Temassız şekilde şarj olur
 • Şarj cihazının arkasında, cihazın şarj durumunu gösteren bir LED ışığı bulunur